Wałbrzych, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Ślusarz (praca w Niemczech, wynagrodzenie w Euro)

Niemcy

Persona-Direktservice GmbH jest dynamicznie rozwijającą się niemiecką firmą, zatrudniającą pracowników z branży przemysłowej i produkcyjnej.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Ślusarz
miejsce pracy: Niemcy

nr ref. 01/2016/Ślusarz/topog

Obowiązki:
&#8226; Obsługa maszyn i urządzeń ślusarskich

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
&#8226; Doświadczenie w zawodzie ślusarza lub pokrewne,
&#8226; Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
&#8226; Prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane),
&#8226; Znajomość języka niemieckiego (mile widziane).

Oferujemy:

&#8226; zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
&#8226; wynagrodzenie w Euro (10-14 Euro brutto/h), regularne płatności
&#8226; płatne urlopy
&#8226; zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
&#8226; stałą (bezpłatną) opiekę biura

CV prosimy przesłać na adres info@persona-direktservice.pl/, w temacie z dopiskiem &#8222;nr ref. 06/2016/Ślusarz/top-og&#8221;

Więcej informacji pod nr tel.: 571-255-502 oraz 533-105-666. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 10 Czerwiec, 2016  15:54

Identyfikator: 584663

Wyświetleń: 1619