Wałbrzych, Dolnośląskie

Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - nawet do 12,50 &#8364; brutto/h!

Pełny etat
Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze

Zakres obowiązków:
&#8226; Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
&#8226; Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych &#8211; np. kurczak w przyprawach z warzywami
&#8226; Odważanie produktów
&#8226; Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
Oferujemy:
&#8226; Pracę od zaraz!
&#8226; Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 12 &#8364; brutto/h, a po 3 miesiącach 12,50 &#8364; brutto/h!
&#8226; Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 61 &#8364; za tydzień.
&#8226; Testy na koronawirusa &#8211; Pracownik nie ponosi za nie żadnych kosztów
&#8226; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
&#8226; Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
&#8226; Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
&#8226; Tanie obiady w stołówce zakładowej
&#8226; Bezpłatną odzież roboczą
&#8226; Wsparcie polskiego koordynatora
Wymagania:
&#8226; Umiejętność pracy w zespole
&#8226; Wytrzymałość fizyczna
&#8226; Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!
&#8226; Gotowość do pracy dwuzmianowej
&#8226; Mile widziany własny samochód
Concept Plus Sp. z o.o. (Lublin)
Zapraszam do kontaktu telefonicznego 814 400 973 lub 690631945
Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres:
imal@cp-personal.com

Ogłoszenie dodane: Sroda, 15 Grudzien, 2021  12:36

Identyfikator: 710854

Wyświetleń: 1226