Wałbrzych, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Cieśla na prefabrykaty [Belgia]

Regess Sp. z o.o. jest firmą budowlaną, która jako generalny wykonawca i podwykonawca realizuje zlecenia na terenie całej Polski oraz Europy.

W związku z rozwojem firmy obecnie poszukuje do współpracy Cieśli Szalunkowych/Zbrojarzy do pracy na hali przy produkcji prefabrykatów betonowych w Belgii.

Zadania:
&#8226; szalowanie
&#8226; wylewanie betonu
&#8226; praca z rysunkiem technicznym
&#8226; montaż zbrojeń wykonanych z żelbetu
&#8226; zbrojenie elementów prefabrykowanych.

Wymagania:
&#8226; doświadczenie na ww. stanowisku
&#8226; mile widziane prawo jazdy kat. B i samochód
&#8226; własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Oferujemy:
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie,
&#8226; zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,
&#8226; kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
&#8226; pracę i możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,

Kontakt tel.;+48 510 926 184 [od pon. do pt. 8;00-16;30]

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administrator danych: Regess Sp. z o.o.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 23 Wrzesien, 2020  09:46

Identyfikator: 690274

Wyświetleń: 816