Wałbrzych, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant w zakresie systemów Gobal GAP, EKO, Haccp

Belevo Sp. z o.o. z Warszawy swoje działania kieruje na usługi doradcze i szkoleniowe w zakresie systemów jakości i bezpieczeństwa w skali całego kraju, korzystająca przy tym z wieloletniego doświadczenia swoich pracowników i współpracowników. W celu dostarczenia praktycznych rozwiązań dla naszych klientów z sektora rolno-spożywczego.
Specjalista ds. wdrożeń / Szkoleniowiec
Nasze oczekiwania:
&#8226; Umiejętności analizy potrzeb klienta oraz przeprowadzanie wdrożeń/ szkoleń w zakresie systemów jakości i bezpieczeństwa w rolnictwie.
&#8226; Minimalnie rok doświadczenia przy pracy w obszarze systemów bezpieczeństwa żywności jak np. Global GAP, rolnictwo ekologiczne, SAI Platform, HACCP.
&#8226; Dyspozycyjności związanej z możliwością przeprowadzanie wdrożeń/ szkoleń poza miejscem zamieszkania.
&#8226; Samodzielności i organizacji pracy oraz zaangażowania.
&#8226; Umiejętności porozumienia się z klientem.
Opis stanowiska:
&#8226; Konsultant /Szkoleniowiec w zakresie systemów produkcji rolnej: Global GAP, Rolnictwa ekologicznego, SAI Platform.
&#8226; Współpraca z klientami, utrzymywanie relacji.
Oferujemy:
&#8226; Pracę w oparciu o umowę zlecenie.
&#8226; Przejrzysty system wynagrodzenia.
&#8226; Elastyczny czas pracy.
&#8226; System szkoleń.
&#8226; Długoterminową współpracę.
&#8226; Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.
&#8226; Rozwój zawodowy i pozyskanie nowych kompetencji dzięki pracy dla renomowanych podmiotów.

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w związku z art. 221 § 1 Kodeksu pracy, informujemy, iż:
1. Administratorami Pani/Pana danych osobowych są dwie spółki: Belevo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Nowy Świat 33/13, 00-029 Warszawa.
2. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą zbierane, przechowywane, pobierane, przeglądane, wykorzystywane, ujawniane poprzez przesłanie lub usuwane w celu przeprowadzenia aktualnego procesu rekrutacji z Pani/Pana udziałem. Jeśli wyrazi Pani/Pan na to osobną, dobrowolną zgodę, Pani/Pana dane osobowe będą zbierane, przechowywane, pobierane, przeglądane, wykorzystywane, ujawniane poprzez przesłanie lub usuwane w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji z Pani/Pana udziałem.
4. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych są:
a) podstawa wskazana w art. 6 ust. 1 lit. c) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, albowiem przetwarzanie Pani/Pana danych jest obowiązkiem administratora, nałożonym na niego przez przepis prawa &#8211; w zakresie danych, o których mowa w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, oraz w zakresie danych, którymi administrator musi dysponować, aby zrealizować nałożony na niego obowiązek prawny,
b) podstawa wskazana w art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. wyrażona przez Panią/Pana zgoda &#8211; w zakresie danych innych niż wskazane w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, przetwarzania danych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
c) podstawa prawna wskazana w art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, to jest realizacja prawnie uzasadnionego interesu administratora w postaci zabezpieczenia dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami.
5. Administrator nie ma podstaw prawnych do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych dotyczących Pani/Pana pochodzenia rasowego lub etnicznego, poglądów politycznych, przekonań religijnych lub światopoglądowych, przynależności do związków zawodowych, danych genetycznych, danych biometrycznych, danych dotyczących zdrowia, seksualności lub orientacji seksualnej, danych dotyczących skazań oraz naruszeń prawa. Dokumenty zawierające wymienione wyżej dane będą przez Administratora niezwłocznie usuwane &#8211; wraz ze zgłoszeniem kandydata, chyba że istnieje przepis prawa wprost nakazujący administratorowi przetwarzanie tych danych.
6. W przypadku gdy zakwalifikuje się Pani/Pan do dalszego etapu rekrutacji, Pani/Pana dane: imię, nazwisko i numer telefonu lub adres e-mail (jeśli zostaną podane), nie będą ujawniane innym odbiorcom, w rozumieniu art. 4 pkt) 9 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
7. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji nie dłużej niż do czasu zakończenia rekrutacji &#8211; o ile nie wyrazi Pani/Pan zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. W każdym przypadku Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w tym celu nie dłużej niż do ewentualnego wycofania zgody na przetwarzanie danych.
8. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Administratora dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do przenoszenia danych osobowych. Uprawnienia te może Pani/Pan zrealizować wysyłając do Administratora wiadomość pod adres e &#8211; mail: biuro@belevo.pl
9. W razie zmiany decyzji w zakresie preferencji wskazanych powyżej, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wycofać zgodę można poprzez przesłanie wiadomości e&#8211;mail na adres: iodopl(at)mondial-assistance.pl Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych może oznaczać rezygnację z udziału w aktualnym lub przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Belevo Sp. z o.o. &#8211; będzie tak wówczas, gdy wycofanie zgody uniemożliwi nam ocenę Pani/Pana kwalifikacji.
10. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe mimo cofnięcia zgody lub wniesienia sprzeciwu mogą być jednak nadal przetwarzane w ograniczonym zakresie. Dane będą nadal przetwarzane jeśli wyraźny przepis ustawy nałoży na administratora obowiązek przetwarzania tych danych. Administrator będzie również przetwarzał Pana/Pani dane osobowe, jeśli będzie to niezbędne dla zabezpieczenia dochodzenia roszczeń albo do obrony przed roszczeniami. Dane będą wówczas przetwarzane jedynie w powyżej wskazanych celach. Okres przetwarzania danych będzie tożsamy z okresem trwania obowiązku albo okresem przedawnienia roszczeń.
11. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku, gdy sądzi Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza ogólne rozporządzenie o ochronie danych.
12. Administrator informuje, iż nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany, w szczególności nie profiluje danych osobowych kandydatów.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 27 Sierpien, 2020  13:04

Identyfikator: 688927

Wyświetleń: 1011