Wałbrzych, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Obiektu

WaŁbrzych

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Międzynarodowa firma usługowa, od wielu lat działająca na rynku polskim, w związku z rozwojem nowych obszarów usług poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Kierownik obiektu
Miejsce pracy: Wałbrzych i okolice
Nr. ret. KO/W/14

Główne zadania:
 nadzór nad profesjonalnym wykonaniem usług sprzątania i ochrony
 organizacja pracy podległego zespołu
 utrzymywanie dobrych relacji z klientem
 nadzór nad optymalizacją kosztów

Wymagania:
 wykształcenie min. średnie
 doświadczenie w zarządzaniu zespołem
 doświadczenie w operacyjnej obsłudze usług B2B będzie dodatkowym atutem
 bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu
 mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
 prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
 stabilne warunki zatrudnienia na pełen etat
 możliwość rozwoju zawodowego
 niezbędne narzędzia pracy
 atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
rekrutacja@world.pl/

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa pracy (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 14 Listopad, 2014  21:38

Identyfikator: 529082

Wyświetleń: 1767